TÜRKİYE'NİN POPÜLER YILBAŞI NOKTALARINI KEŞFEDİN
YILBAŞI PROGRAMLARI 2019
YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

MERSİN YILBAŞI PROGRAMLARI

Mersin de öğrenci ve genç bir jenerasyonu dışında orta yaş ve üçüncü kuşak olarak adlandırılan bireylerde eğlence ve keyifli ortamlara önem veren bir kuşak mevcuttur. Şehrin güzelliklerini gençler kadar orta yaş ve üstü bireyler de farkında olmakta ve bununla birlikte keyfini çıkarmaktadırlar. Mersin’de üniversite bulunmasından dolayı her geçen yıl gelişen Mersin, sosyal hayat anlamında diğer tatil beldelerine aratmayacak düzeye gelmiştir.

Yaz aylarında oldukça kalabalık olan Mersin, kış aylarında da yılbaşı gecesi oldukça kabalık olmaktadır. Yeni yıl coşkusunu fazlası ile yaşayan bu ilde yılbaşı gelmeden önce pek çok sokak süslenmekte ve mekânlar verecekleri hizmetler hakkında bilgi vermektedirler. Mersin yılbaşı programları arasında öncelikle tercih otellerin düzenledikleri yılbaşı eğlenceleri olmaktadır. Dünyaca ünlü otellerden biri olan HiltonSA her sene yaptığı yılbaşı eğlenceleri ile adından sıkça söz ettirmektedir. Otellerin yanı sıra Mersin Limanı’nda yer alan mekânlarda kendi bünyelerinde fazlası ile hazırlık yapmakta ve müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadırlar. Yılbaşı gecesi bir diğer seçenek ise, tekne turları ile düzenlenmektedir. Mersin yılbaşı turları 2 gece konaklama ile birlikte kültürel bir tur olarak da görülmektedir. Meşhur olan Cennet ve Cehennem Mağaraları pek çok kişinin görmek isteyeceği bir doğa harikası olmaktadır. Yapılan tekne gezisinde, gece boyunca kutlama ve eğlence, ertesi gün ise bu kültürel geziler verilmektedir. Mersin’de yılbaşı eğlenceleri seçenek olarak fazla olduğundan, her bütçeye ve kesime uygun bir organizasyon seçmek kolay olmaktadır.

kişilerin isteklerine bağlı olarak isterler ise teknede, isteler ise otellerde ya da Mersin Limanı’nda yer alan eğlence mekanlarından birini seçerek yeni yıla dinlenmiş ve keyif almış bir şekilde girmeleri mümkün olmaktadır.

 

SON EKLENEN YILBAŞI PROGRAMLARI 2019

Tüm Yılbaşı Programları İçin Tıklayınız

SON EKLENEN YILBAŞI MEKANLARI 2019

Tüm Yılbaşı Mekanları İçin Tıklayınız